Çevre Referans Laboratuvarı
Çevre Referans Laboratuvarı

İzin, Lisans, İç İzleme Ve Denetime Esas Teşkil Edecek İşlerin Yetkili Çevre Laboratuvarlarına Numune Dağıtımına Dair Yazılım İle İlgili Çalıştay Duyurusu II

28 Eylül 2018

 

Bakanlığımızca, 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlik Yönetmeliği” kapsamında, YETKİLİ ÇEVRE LABORATUVARLARINA NUMUNE DAĞITIMI YAZILIMI hakkında 26-27-28 Ekim 2018 tarihlerinde ANTALYA’ da düzenlenmesi planlanan ÇALIŞTAY’a “Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi”  almak için 28 Eylül 2018 tarihine kadar Bakanlığımıza resmi olarak başvuruda bulunan Çevre Laboratuvarları da katılım sağlayabileceklerdir.

 

Her Yetkili Laboratuvar en fazla 3 (üç) temsilci ile Çalıştaya katılabilecektir. Çalıştaya katılım sağlayacak temsilcilerin grup çalışmalarında ihtiyaç duyacakları notebook, Laptop v.b. cihazları yanlarında getirmesi gerekmektedir.

 

Söz konusu ÇALIŞTAY’a katılım sağlayacak temsilcilerin sayısının belirlenmesi için Ekte bulunan “Ön Talep Formu” nun doldurulması ve en geç 03.10.2018 tarihi saat 17:00’ye kadar elektronik posta yolu ile zeynep.doruk@csb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Ön başvurulardan sonra ÇALIŞTAY’ın yeri,  tarihi ve şartları ile ilgili hususlar, Genel Müdürlüğümüz Laboratuvar, Ölçüm ve İzleme Dairesi Başkanlığına ait  http://lab.csb.gov.tr/  web sitesinden duyurulacaktır.

 

İlgililere Duyurulur!

EK :Ön Talep Formu

 Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır